Leave Your Message

DrejtimiPRODUKTET HOT

DrejtimiPËR NE

167x4

Profili i Kompanisë

Dongguan Yihui Hydraulic Machinery Co., Ltd, ka përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të makinerive të shtypjes hidraulike dhe servo shtypës, të tilla si presa e falsifikimit të ftohtë, presa e falsifikimit të nxehtë, presa hidraulike për kompaktimin e pluhurit, presa hidraulike ngrohëse, shtypja hidraulike me tërheqje të thellë, servo shtypni dhe kështu me radhë. Fabrika është themeluar në vitin 1999, mbulon një sipërfaqe prej 8000 metrash katrorë. Ne po zbatojmë rreptësisht standardet e menaxhimit të IS09001 CE dhe SGS, BV. Presat e markës YIHUI janë eksportuar në mbi 80 vende, në pesë kontinente, në Evropë, janë Gjermania, Italia, Franca, Suedia, Spanja, Portugalia, Mbretëria e Bashkuar etj. Në kontinentin amerikan, ka SHBA, Brazil, Kili, Argjentinë etj. Në Azi, janë Japonia, Koreja e Jugut, Malajzia, Indonezia, Singapori, Tajlanda, Vietnami, etj. Në Afrikë, ka Afrikën e Jugut, Algjerinë, etj. Ne mund të ofrojmë zgjidhje totale, duke përfshirë makinat, kallëpet, teknologjinë e përpunimit të produkteve, linjat e automatizuara të prodhimit.
Mëso më shumë
6 gn

Drejtimi
INFORMACION PËR EKSPOZINË

Drejtimi
CERTIFIKATA JONË

245 rc
25 qcb
26bv4
2726l
28w9z
29m4o
3018
31w1b
32uie
3312a
34 mea
356 kr

Drejtimi
KLIENTËT TREGOJNË

HZSeac

Zgjedhjet kryesore

Produkte me Video