Rreth Nesh

198f7f6d-e010-48c0-b53a-02d52a2f7630

DONGGUAN YIHUI HYDRAULIC MACHINERY CO., LTD.

SHTO: Ndërtesa 3, Nr. 2, Rruga e Parë Perëndimore Xiangyang, Tianxin, Qyteti Qiaotou, Qyteti Dongguan, Provinca Guangdong, Kinë

TEL: 0086-769-83902345 / FAX: 0086-769-82366649

HYRJE E KOMPANISË

Dongguan Yihui Hydraulic Machinery Co, Ltd, ka përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të makinerive të shtypjes hidraulike dhe makinerive stampuese, veçanërisht të specializuara në prodhimin e makinës servo hidraulike të shtypjes. Fabrika është themeluar në vitin 1999, mbulon një sipërfaqe prej 5000 metrash katrorë. Ne po zbatojmë rreptësisht standardet e menaxhimit ISO9001, CE dhe SGS, BV.
Presat e markës YIHUI janë eksportuar në mbi 40 vende, si Gjermania, SHBA, Britania e Madhe, Suedia, Franca, Japonia, Sllovenia, Serbia, Arabia Saudite, El Salvador, Togo, Malajzia, Singapori, Australi, Vietnami, Pakistani, Afrika e Jugut, dhe kështu me radhë. Makina e shtypit hidraulik aplikohet kryesisht në harduer, automobil, ngjeshje pluhuri, derdhje, elektronike, enë gatimi, letër dhe industri të tjera.
Ne mund të ofrojmë zgjidhje totale, duke përfshirë makinat, kallëpet, teknologjinë e përpunimit të produkteve, linjat e automatizuara të prodhimit.

731179e4-1598-47bf-b44c-48077f2e357b