Ekspozita News

 • [YiHui] reja nga METALEX2019 Ekspozitën

  [YiHui] reja nga METALEX2019 Ekspozitën

  [YIHUI]News from METALEX2019 Exhibition These days,Dongguan YIHUI Hydraulic Machinery Co.,Ltd has been attending the METALEX2019 as an exhibitor. In the Exhibition many customers are attacted by our multi functional machines ,the forging type machine including Cold forging hydralic press and hot...
  Lexo më shumë
 • [Yihui] Invitation i Tajlandë Ekspozitën

  [Yihui] Invitation i Tajlandë Ekspozitën

  [Yihui]Invitation of Thailand Exhibition Dear Customer, It’s great honor to inform that Dongguan YIHUI Hydraulic Machinery Co.,Ltd is going to Thailand to attend the METALEX2019 as an exhibitor With over 20 years’experience manufacturer of hydraulic press machine, we would attend a few for...
  Lexo më shumë
 • Yihui parashikuar në Moskë Metal formimin ekspozitë

  Yihui parashikuar në Moskë Metal formimin ekspozitë

  Yihui anticipated in Moscow Metal forming exhibition Moscow Metal Forming Exhibition held in Russia Moscow from May 14 to 18th. Dongguan Yihui ,as an active supplier of various kinds of hydraulic press machines ,also took part in . During the exhibition ,many customers are curious about our hydr...
  Lexo më shumë
 • Dita e parë e MTA Vietnam International Machinery Ekspozita

  Dita e parë e MTA Vietnam International Machinery Ekspozita

  Dita e parë e MTA Vietnam International Machinery Ekspozita MTA Vietnam International Machinery Prodhim industria ekspozitë ka filluar në këtë ditë. Përfaqësuesi i kompanisë sonë janë të zënë në kabinë jashtë. Dongguan Yihui Hidraulike Machinery Co, Ltd, ka 20 vjet përvojat e shtypit hidraulike ...
  Lexo më shumë
 • Dita e parë e 20-të Ndërkombëtar të Shenzhen Makineri Prodhim industria ekspozitë (March.28th.2019),

  Dita e parë e 20-të Ndërkombëtar të Shenzhen Makineri Prodhim industria ekspozitë (March.28th.2019),

  Ditën e parë të ekspozitës. Kjo është e mirë ynë boshatis sepse shtypi hidraulike me dorën mekanike. Kur makina vepron, ai tërhoqi një shumë të konsumatorëve dhe i bën ata shumë të interesuar në të menjëherë. saktësi të lartë makinë gjobë U boshatis sepse + dore inteligjente mekanike, të cilat mund të takohen ri tuaj ...
  Lexo më shumë
 • Ekspozita Malaysia zgjuar Manufacturing

  Ekspozita Malaysia zgjuar Manufacturing

  Dongguan Yihui Hidraulike Makinerisë CO.LTD mori pjesë në Ekspozitën Malaysia zgjuar Prodhim në MITEC, nga 15 gusht 2018 në 18 gusht 2018. Dongguan Yihui Hidraulike Makinerisë Co, Ltd, është me përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të makinave të shtypit hidraulike dhe vulosje mac ...
  Lexo më shumë
 • Indonesia Ekspozita

  Indonesia Ekspozita

  Nga 5 deri më 8 dhjetor në vitin 2018, shkuam për të marrë pjesë në ekspozitën "Prodhuesi Indonezi 2018". Këtë herë, ekspozita u mbajt në Xhakartë International Expo, Kemayoran. Ne, Dongguan Yihui Hidraulike Machinery Co, Ltd, është një kompani që është e specializuar në vizatim të thellë, forcon, buzë cutti ...
  Lexo më shumë
 • Ftesat e re për konsumatorët: Korrik 2nd- 5th, 2019 Ekspozita (MTA Vietnam) International Machinery Manufacturing Industry

  Ftesat e re për konsumatorët: Korrik 2nd- 5th, 2019 Ekspozita (MTA Vietnam) International Machinery Manufacturing Industry

  Ftesat e re për klientët: Korrik 2nd- 5, 2019 (MTA Vietnam) International Machinery Prodhim industria ekspozitë (May.31th.2019) Customer nderuar: ditë e mirë për ju! Nga korriku 2nd- 5, ne do të marrë pjesë në Ekspozitën e MTA Vietnam 2019 në Ho Chi Minh qytet, Vietnam si ekspozues. Ajo është t ...
  Lexo më shumë
 • INTERNATIONAL AUTO PJESË, ACCESSORIES, Service and Repair pajisjeve ekspozitë

  INTERNATIONAL AUTO PJESË, ACCESSORIES, Service and Repair pajisjeve ekspozitë

  INTERNATIONAL AUTO PJESË, ACCESSORIES, Service and Repair pajisjeve ekspozitë mbahet në Manila Filipine nga 17 korrik deri më 19, 2016.
  Lexo më shumë
 • INAPA Exhibition 2017

  INAPA Exhibition 2017

  INAPA Ekspozita mbahet në Indonezi Xhakartë nga 29 marsi deri më 1 prill.
  Lexo më shumë
 • Ekspozita Ftesë e MTA Vietnamit 2019 

  Ekspozita Ftesë e MTA Vietnamit 2019 

  Kompania jonë -Dongguan Yihui Hidraulike Machinery Co, Ltd, është duke shkuar për të marrë pjesë në 17 Ndërkombëtar Precision Engineering, Machine Tools dhe metaleve Ekspozita dhe Konferenca. Ne do të bashkohet si një ekspozues në Vietnam më 2 korrik në 5. Si një prodhues me përvojë të ma hidraulike për shtyp ...
  Lexo më shumë
 • [Yihui] Ftesë Letër Of Shenzhen Makinerisë Ekspozita

  [Yihui] Ftesë Letër Of Shenzhen Makinerisë Ekspozita

  Konsumatorët e dashur, nga 28 për më 31 mars 2019, fabrika Dongguan Yihui do të jetë i ekspozuar në "20 ekspozitës Shenzhen International Machinery Manufacturing Industry" Ne ju ftojmë përzemërsisht të vizitoni stendat tona: 3G05 Ju faleminderit shumë për vëmendjen tuaj. Best regards, Donggua ...
  Lexo më shumë