Ekspozita e Prodhimit të zgjuar në Malajzi

DONGGUAN YIHUI HYDRAULIC MACHINERY CO.LTD mori pjesë në Ekspozitën e Prodhimit Smart të Malajzisë në MITEC, nga 15 gusht 2018 deri më 18 gusht 2018.
Dongguan Yihui Hydraulic Machinery Co, Ltd, ka përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të makinerive të shtypjes hidraulike dhe makinerive stampuese, veçanërisht të specializuara në prodhimin e makinës servo hidraulike të shtypjes. Fabrika është themeluar në vitin 1999, mbulon një sipërfaqe prej 5000 metrash katrorë.
Ne po zbatojmë rreptësishtISO9001, CE dhe SGSstandardet e menaxhimit.
Presionet e markës YIHUI janë eksportuar në mbi30 vende, si Gjermania, SHBA, Britania e Madhe, Suedia, Japonia, Sllovenia, Arabia Saudite, El Salvador, Togo, Malajzia, Singapori, Australia, Vietnami, Pakistani, Afrika e Jugut,dhe kështu me radhë. Makina e shtypit hidraulik aplikohet kryesisht në harduer, automobil, derdhje, elektronike, enë gatimi, letër dhe industri të tjera.
Ne mund të ofrojmë zgjidhje totale, duke përfshirë makinat, kallëpet, teknologjinë e përpunimit të produkteve, linjat e automatizuara të prodhimit.

1 2 3


Koha e postimit: Qershor-13-2019