658a8276082d662244173
Leave Your Message

НасловТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

НасловЗА НАС

167х4

Профил на компанијата

Dongguan Yihui Hydraulic Machinery Co., Ltd, има искуство во дизајнирање и производство на различни видови машини за хидраулична преса и серво преса, како што се ладна преса за ковање, топла преса за ковање, хидраулична преса за набивање прашок, хидраулична преса за загревање, хидраулична преса за длабоко цртање, серво притиснете и така натаму. Фабриката е основана во 1999 година, зафаќа површина од 8.000 квадратни метри. Ние строго ги имплементираме стандардите за управување со IS09001 CE и SGS, BV. Пресите на брендот YIHUI се извезени во над 80 земји, низ пет континенти, во Европа, има Германија, Италија, Франција, Шведска, Шпанија, Португалија, Обединетото Кралство итн. Во Америка, има САД, Бразил, Чиле, Аргентина итн. Во Азија, има Јапонија, Јужна Кореја, Малезија, Индонезија, Сингапур, Тајланд, Виетнам, итн. Во Африка, постојат Јужна Африка, Алжир, итн. леење, електронски, автоделови и други индустрии. Можеме да обезбедиме вкупно решенија, вклучувајќи машини, калапи, технологија за обработка на производи, автоматизирани производни линии.
научи повеќе
6 грн

Наслов
ИНФОРМАЦИИ ЗА ИЗЛОЖБАТА

Наслов
НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

245rc
25 qcb
26bv4
2726л
28w9z
29м4о
3018-та година
31w1b
32uie
3312а
34 меа
356 кр

Наслов
КЛИЕНИТЕ ПОКАЖУВААТ

HZSeac

Врвни избори

Производи со видео